Terminarz

II Liga

DataGodz.GospodarzeGoście
13 paź11.00SPALONA MLECZARNIA LUPUS WARSZAWAM&T GROUP ULKS VICTORIA JEDLIŃSK
210 paź11.00KS LIMA PRUSZKÓWSPALONA MLECZARNIA LUPUS WARSZAWA
324 paź11.00SPALONA MLECZARNIA LUPUS WARSZAWAMUKS BEINTERACTIVE GĄBIN
46 lis11.00KU AZS UWM ENGLISH PERFECT OLSZTYNSPALONA MLECZARNIA LUPUS WARSZAWA
514 lis11.00SPALONA MLECZARNIA LUPUS WARSZAWAKTS KOZIENICE
621 lis11.00MORLINY II OSTRÓDASPALONA MLECZARNIA LUPUS WARSZAWA
728 lis11.00SPALONA MLECZARNIA LUPUS WARSZAWAIKRTS JÓZEFÓW
85 gru17.00UKS RETURN PIASECZNOSPALONA MLECZARNIA LUPUS WARSZAWA
912 gru11.00SPALONA MLECZARNIA LUPUS WARSZAWAKTS NOWY DWÓR MAZOWIECKI
100000-00-0011.00EKS MLEXER ELBLAGSPALONA MLECZARNIA LUPUS WARSZAWA
110000-00-0011.00SPALONA MLECZARNIA LUPUS WARSZAWAKS SPÓJNIA WARSZAWA
120000-00-0011.00COCCINE GKTS WIĄZOWNASPALONA MLECZARNIA LUPUS WARSZAWA
   SPALONA MLECZARNIA LUPUS WARSZAWAwolny termin

IV Liga grupa B

13 paź11.00UKS LUPUS KABATY III WARSZAWASPALONA MLECZARNIA LUPUS IV WARSZAWA
   SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV WARSZAWAwolny termin
324 paź11.00SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV WARSZAWAKS LIMA II PRUSZKÓW
46 lis11.00ULKS II KAZANÓWSPALONA MLECZARNIA LUPUS IV WARSZAWA
514 lis11.00SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV WARSZAWAMKS POGOŃ SIEDLCE
621 lis13.30TG SOKÓŁ BRWINÓWSPALONA MLECZARNIA LUPUS IV WARSZAWA
728 lis11.00SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV WARSZAWAKS SPÓJNIA III WARSZAWA
85 gru11.00MAXI PLAST ZĄBKISPALONA MLECZARNIA LUPUS IV WARSZAWA
912 gru11.00SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV WARSZAWAUKS RETURN II PIASECZNO
100000-00-0011.00LUKS KOWALASPALONA MLECZARNIA LUPUS IV WARSZAWA
110000-00-0011.00SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV WARSZAWAMKS MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI
120000-00-0011.00KTS III KOZIENICESPALONA MLECZARNIA LUPUS IV WARSZAWA
130000-00-0011.00SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV WARSZAWAAKADEMIA WARSZAWA

V Liga grupa A

13 paź11:00SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX PRUSZKÓWSRS IV ŁOMNA
210 paź11:00SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX PRUSZKÓWUKS ALFA II GOSTYNIN
324 paź11:00GKS FALA NOWY DUNINÓWSPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX PRUSZKÓW
46 lis11:00SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX PRUSZKÓWVIS WISKITKI
514 lis11:00MUKS BEINTERACTIVE III GĄBINSPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX PRUSZKÓW
621 lis11:00SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX PRUSZKÓWUKS GROT MAŁA WIEŚ
728 lis11:00IKS KUŹNIA II STARE BABICESPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX PRUSZKÓW
85 gru11:00SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX PRUSZKÓWKS ZJEDNOCZENI BULKOWO
912 gru11:00UKS II SANNIKISPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX PRUSZKÓW
100000-00-0011:00SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX PRUSZKÓWTĘCZA III BUDKI PIASECKIE
110000-00-0011:00WKS SOCHACZEWSPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX PRUSZKÓW

V Liga grupa B

13 paź14:00KTS MS-CENTER PIRANIA RADZYMINSPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX PRUSZKÓW
   SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX PRUSZKÓWwolny termin
324 paź11:00SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX PRUSZKÓWKS SPARTA NASIELSK
46 lis11:00ULKS TENIS WĘGRÓWSPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX PRUSZKÓW
514 lis11:00SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX PRUSZKÓWUKS 14 URSUS
621 lis11:00SRS III ŁOMNASPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX PRUSZKÓW
728 lis11:00SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX PRUSZKÓWTS CIECHANÓW
85 gru11:00ULKS MACOVIA II MAKÓW MAZOWIECKISPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX PRUSZKÓW
912 gru11:00SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX PRUSZKÓWKTS III NOWY DWÓR MAZOWIECKI
100000-00-0011:00ŁKTS PROFILTER II ŁOCHÓWSPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX PRUSZKÓW
110000-00-0011:00SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX PRUSZKÓWMKS PUŁTUSK

V Liga grupa C

Terminarz 2K.xlsx

13 paź11:00UATS BATIMEX PRUSZKÓWSRS V ŁOMNA
210 paź11:00UATS BATIMEX PRUSZKÓWUKS RETURN III PIASECZNO
324 paź11:00KTS IV NOWY DWÓR MAZOWIECKIUATS BATIMEX PRUSZKÓW
46 lis11:00UATS BATIMEX PRUSZKÓWMB MOTORS II ZĄBKI
514 lis11:00KS BOGORIA IV GRODZISK MAZOWIECKIUATS BATIMEX PRUSZKÓW
621 lis11:00UATS BATIMEX PRUSZKÓWKTS MS-CENTER PIRANIA II RADZYMIN
728 lis11:00UKS LUPUS KABATY IV WARSZAWAUATS BATIMEX PRUSZKÓW
85 gru11:00UATS BATIMEX PRUSZKÓWUKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I WARSZAWA
912 gru11:00KU AZS PW II WARSZAWAUATS BATIMEX PRUSZKÓW
100000-00-0011:00UATS BATIMEX PRUSZKÓWPUMA PUSZCZA MARIAŃSKA
110000-00-0011:00LKS RYŚ LASKIUATS BATIMEX PRUSZKÓW

V Liga grupa D

3 paź11:00KTS DEFENSO PIRANIA RADZYMINSPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX PRUSZKÓW
  SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX PRUSZKÓWwolny termin
24 paź11:00SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX PRUSZKÓWUKS PAŁAN MŁODZIEŻY SYRENA II WARSZAWA
6 lis11:00HORECUP AICR WARSZAWASPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX PRUSZKÓW
14 lis11:00SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX PRUSZKÓWUKS TYMIANKA STARY GÓZD
21 lis11:00ULKS VICTORIA JADAR JEDLIŃSKSPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX PRUSZKÓW
28 lis11:00SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX PRUSZKÓWIKRTS II JÓZEFÓW
5 gru11:00ISKRA KOTUŃSPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX PRUSZKÓW
12 gru11:00SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX PRUSZKÓWIKTS BROŃ II RADOM
0000-00-0011:00ULKS III KAZANÓWSPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX PRUSZKÓW
0000-00-0011:00SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX PRUSZKÓWKTS IV KOZIENICE