Rozgrywki ligowe w sezonie 2021/2022

Wyniki 9 stycznia 2022

II7:3 EKS MLEXER Elbląg SPALONA MLECZARNIA
LUPUS WARSZAWA
IVb8:6 LUKS Kowala SPALONA MLECZARNIA
LUPUS IV WARSZAWA
Va10:0SPALONA MLECZARNIA II
UATS BATIMEX Pruszków
TĘCZA III Budki Piaseckie
Vb7:7 ŁKTS PROFILTER II Łochów SPALONA MLECZARNIA III
UATS BATIMEX PRUSZKÓW
Vc8:2UATS BATIMEX PRUSZKÓW PUMA Puszcza Mariańska
Vd5:8 ULKS III Kazanów SPALONA MLECZARNIA IV
UATS BATIMEX PRUSZKÓW

Wyniki 12 grudnia

IVb0:10SPALONA MLECZARNIA
LUPUS IV WARSZAWA
UKS RETURN II Piaseczno
Va4:8UKS II SannikiSPALONA MLECZARNIA II
UATS BATIMEX Pruszków
Vb0:10SPALONA MLECZARNIA III
UATS BATIMEX PRUSZKÓW
KTS III NOWY Dwór Mazowiecki
Vc8:4KU AZS PW II WarszawaUATS BATIMEX PRUSZKÓW
Vd0:10SPALONA MLECZARNIA IV
UATS BATIMEX PRUSZKÓW
IKTS BROŃ II Radom

Wyniki 5 grudnia

II3:7 UKS RETURN Piaseczno
SPALONA MLECZARNIA
LUPUS WARSZAWA
IVb10:0MAXI PLAST ZąbkiSPALONA MLECZARNIA
LUPUS IV WARSZAWA
Va8:4SPALONA MLECZARNIA II
UATS BATIMEX Pruszków
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo
Vb:ULKS MACOVIA II Maków MazowieckiSPALONA MLECZARNIA III
UATS BATIMEX PRUSZKÓW
Vc8:4UATS BATIMEX PRUSZKÓWUKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I
Warszawa
Vd10:0ISKRA KotuńSPALONA MLECZARNIA IV
UATS BATIMEX PRUSZKÓW

Wyniki 28 listopada

II4:6 SPALONA MLECZARNIA
LUPUS WARSZAWA
IKRTS Józefów
IVb0:10SPALONA MLECZARNIA
LUPUS IV WARSZAWA
KS SPÓJNIA III Warszawa
Va5:8IKS KUŹNIA II Stare BabiceSPALONA MLECZARNIA II
UATS BATIMEX Pruszków
Vb0:10SPALONA MLECZARNIA III
UATS BATIMEX PRUSZKÓW
TS Ciechanów
Vc2:8UKS LUPUS KABATY IV WarszawaUATS BATIMEX PRUSZKÓW
Vd1:9SPALONA MLECZARNIA IV
UATS BATIMEX PRUSZKÓW
IKTS II Józefów

Wyniki 21 listopada

II8:2 MORLINY II OstródaSPALONA MLECZARNIA
LUPUS WARSZAWA
IVb8:5TG SOKÓŁ BrwinówSPALONA MLECZARNIA
LUPUS IV WARSZAWA
Va9:1SPALONA MLECZARNIA II
UATS BATIMEX Pruszków
UKS GROT Mała Wieś
Vb10:0SRS III ŁomnaSPALONA MLECZARNIA III
UATS BATIMEX PRUSZKÓW
Vc9:1UATS BATIMEX PRUSZKÓWKTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin
Vd7:7ULKS VICTORIA JADAR JedlińskSPALONA MLECZARNIA IV
UATS BATIMEX PRUSZKÓW

Wyniki 14 listopada

II6:4 SPALONA MLECZARNIA
LUPUS WARSZAWA
KTS Kozienice
IVb8:4SPALONA MLECZARNIA
LUPUS IV WARSZAWA
MKS POGOŃ Siedlce
VaMUKS BEINTERACTIVE III GąbinSPALONA MLECZARNIA II
UATS BATIMEX Pruszków
Vb2:8SPALONA MLECZARNIA III
UATS BATIMEX PRUSZKÓW
UKS 14 Ursus
Vc9:1KS BOGORIA IV
Grodzisk Mazowiecki
UATS BATIMEX PRUSZKÓW
Vd4:8SPALONA MLECZARNIA IV
UATS BATIMEX PRUSZKÓW
UKS TYMIANKA Stary Gózd

Wyniki 6 listopada

Va8:3SPALONA MLECZARNIA II
UATS BATIMEX Pruszków
VIS Wiskitki
Vb10:0ULKS TENIS WęgrówSPALONA MLECZARNIA III
UATS BATIMEX PRUSZKÓW
Vc9:1UATS BATIMEX PRUSZKÓWMATEUS Ząbki
Vd8:3HoReCup AICR WarszawaSPALONA MLECZARNIA IV
UATS BATIMEX PRUSZKÓW

Wyniki 24 października

II8:2 SPALONA MLECZARNIA
LUPUS WARSZAWA
MUKS BEINTERACTIVE GĄBIN
IVb8:2SPALONA MLECZARNIA
LUPUS IV WARSZAWA
KS LIMA II PRUSZKÓW
Vb2:8SPALONA MLECZARNIA III
UATS BATIMEX PRUSZKÓW
KS SPARTA NASIELSK
Vc4:8KTS IV NOWY DWÓR MAZOWIECKIUATS BATIMEX PRUSZKÓW
Vd9:1SPALONA MLECZARNIA IV
UATS BATIMEX PRUSZKÓW
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA II WARSZAWA